Profesorica Branka Pavoković dobila je na povjerenje još jedan mandat na mjestu potpredsjednice Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Hrvatske

Autor: Josip Ivoš, 7. 11. 2016.

Naša profesorica Branka Pavoković dobila je na povjerenje još jedan mandat na mjestu potpredsjednice Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Hrvatske. To je potvrda kvalitetnog rada i angažmana naše nastavnice. Profesorici Branki Pavoković želimo da i u budućnosti bude tako uspješna.

U zagrebačkom hotelu PANORAMA održana je u petak redovna izborna Skupština Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama i učeničkim domovima Hrvatske. Pred više od 260 okupljenih povjerenika Skupštinu je otvorio predsjednik Sindikata Branimir Mihalinec pozdravnim govorom u kojem je ukazao na turbulentan trenutak u kojem se trenutno nalazi javni sektor zbog nerealizacije odredbi Sporazuma s Vladom RH te uoči novih pregovora za Granski i Temeljni kolektivni ugovor.

Većinom glasova prisutnih izaslanika Skupštine za novog/starog predsjednika Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Hrvatske izabran je Branimir Mihalinec. Izabrani su i članovi Nadzornog odbora i Suda časti, a Branka Pavoković postala je drugi put zaredom zamjenica predsjednika Sindikata. (www.icv.hr; bp)

Izvor: www.icv.hr