Čitanjem do zvijezda – natjecanje u kreativnosti i znanju

Autor: Diana Musić, 28. 11. 2016.

U petak 25. studenog 2016. u SŠ Stjepana Sulimanca u 12 sati održano je školsko natjecanje Čitanjem do zvijezda koje organizira Hrvatska mreža školskih knjižničara.

Učenici su se natjecali u kvizu znanja iz dva djela: J.W.Goethe -  Patnje mladog Werthera i Pitaj Alicu - Dnevnik jedne narkomanke. Natjecalo se 9 učenika i učenica, a najbolji rezultat su osvojile Ivona Derežić (3.a) – 80% točno riješen kviz, Patricija Apatić (1.b) – 84% točno riješen kviz i Ana Marija Mihoković (1.b) – 82% točno riješen kviz. Želimo im sreću na sljedećoj županijskoj razini natjecanja!