Kuhari - prvaci u Požegi

Autor: Diana Musić, 6. 3. 2017.

Učenici naše škole tradicionalno su sudjelovali na međužupanijskom kupu ugostiteljstva Sv. Grgur u Požegi.

Kup ugostitelja Sv. Grgur natjecanje je u 7 disciplina ugostiteljskih zanimanja. Učenici naše škole u petak 3.3.2017. sudjelovali su na ovom kupu u Požegi i postigli izniman uspjeh. Našu su školu predstavljali  Antonija Ivanović, 2.d razred programa kuhar i Leonardo Đurđek, 3.d razred programa kuhar. Učenici su se natjecali u dvije discipline a to su FLAMBIRANJE SLATKIH JELA PRED STOLOM GOSTA i FLAMBIRANJE SLANIH JELA PRED STOLOM GOSTA. U prvoj disciplini osvojili su  3. mjesto, a u drugoj disciplini 1. mjesto. Čestitke učenicima i mentoru Darku Baričeviću!