39. Dan tipkovnice

Autor: Diana Musić, 21. 11. 2017.

U sklopu jubilarnog 40. međunarodnog sajma knjiga i učila Interliber, u Zagrebu je u subotu 11. studenoga 2017. održana tradicionalna manifestacija, 39. Dan tipkovnice - Državno prvenstvo u kompjutorskoj daktilografiji, u organizaciji Hrvatskog stenografskog društva. I na ovogodišnjem natjecanju naši su učenici postigli izvrsne rezultate.

Sudjelovali su natjecatelji iz: Dubrovnika, Vela Luke, Pule, Koprivnice, Pitomače, Požege, Vinkovaca, Varaždina i Zagreba. Naši učenici natjecali su se u kategoriji do 16 godina, a to su Dorian Lazarus, učenik 2.a razreda programa upravni referent koji je osvojio 2. mjesto, a Domagoj Đeri iz istog razreda osvojio je 4. mjesto.

Čestitke učenicima i mentorici Jasmini Pavičić!