Radovi na novoj školskoj zgradi: vijesti

Postavljeni armirano betonski zidovi na središnjem dijelu nove zgrade Srednje škole Stjepana Sulimanca u Pitomači

Autor: Josip Ivoš, 4. 6. 2012.

Radovi na gradnji nove zgrade Srednje škole Stjepana Sulimanca u Pitomači idu prema planu. Naime, postavljeni su armirano betonski zidovi na središnjem dijelu građevine, investicije, koja je vrijedna oko 17 milijuna kuna, a čiju izgradnju financira Virovitičko-podravska županija i Općina Pitomača.

Po završetku gradnje, učenici s područja Pitomače, dobit će kudikamo kvalitetnije uvjete za nastavak školovanja. Radovi na izgradnji nove zgrade Srednje škole Stjepana Sulimanca u Pitomači, nastavak su ulaganja u sve segmente školstva na području Virovitičko-podravske županije. Podsjetimo se, u mandatu virovitičko-podravskog župana Tomislava Tolušića, na području Virovitičko-podravske županije, izgrađeno je dvadeset novih škola, a mnoge su temeljito obnovljene.

Osim toga, u navedenom razdoblju otvoreno je i pet novih sportskih dvorana, u Gradini, Špišić Bukovici, Čačincima, Voćinu i Mikleušu, otvorena je i novoobnovljena zgrada Visoke škole za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici.

Izvor: www.vpz.com.hr