Autor: Josip Ivoš, 12. 11. 2018.

Na temelju odredbi Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnom i srednjem školstvu (Narodne novine 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17) i Zakona o poticanju zapošljavanja („NN“ br. 57/12., 120/12. i 16/17.) Srednja škola Stjepana Sulimanca raspisuje Natječaj za primanje na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa.

1. Agroturistički tehničar/ka -  1 izvršitelj/ica za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa, s punim radnim vremenom u trajanju najduže do 12 mjeseci

Uvjeti:

-da nemaju radno iskustvo u struci za koju su se obrazovale;

-da se vode u evidenciji nezaposlenih duže od 30 dana;

Polaznici/ce se primaju na stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, nemaju status službenika/ca, nisu u radnom odnosu i ne primaju plaću za svoj rad, osim naknade koju isplaćuje HZZ uz doprinose i druga davanja propisana Zakonom o poticanju zapošljavanja. Prava i obveze polaznika/ca stručnog osposobljavanja za rad i Srednje škole Stjepana Sulimanca uredit će se ugovorom o stručnom osposobljavanju za rad nakon što HZZ pozitivno ocijeni zahtjev Srednje škole Stjepana Sulimanca.

U zamolbi kandidati trebaju navesti osobne podatke (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja, broj telefona, e-adresu), naziv radnog mjesta na koje se prijavljuju, te sve tražene priloge.

Uz zamolbu je potrebno priložiti: potvrdu o stažu sa HZMO, životopis, te preslike osobne iskaznice, domovnice, uvjerenje o nekažnjavanju i dokaza o završenom obrazovanju.

Prijave se podnose osobno ili HP poštom od 12. do 19. studenog 2018. godine na adresu: Srednja škola Stjepana Sulimanca, Dravska 41, 33405 Pitomača, s naznakom „prijava za stručno osposobljavanje“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće biti razmatrane. Osobe koje podnesu prijavu bit će o rezultatima natječaja obaviještene u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava. Ovaj natječaj se objavljuje na oglasnoj ploči i web stranici Srednje škole Stjepana Sulimanca, te web stranici HZZ-a.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_SOR_12.11.2018.PDF (612.03 KB)