> Sport
Sport u školi

Državno prvenstvo ŠSD srednjih škola u atletici

Autor: Maja Kirin, 18. 5. 2018.

U utorak 15.5.2018. u Splitu održano je državno prvenstvo srednjih škola u atletici.

Ženska ekipa naše škole pobjedom na županijskom natjecanju izborila je nastup na državnom prvenstvu ŠSD u atletici.

Za ekipu naše škole nastupile su Sandra Greguraš, Dorotea Grgičin, Marija Devald, Karla Begović, Karla Hajtić, Ana Vusić, Iva Vusić, Ivona Šimić, Sabine Crnjaković pod vodstvom prof.TZK Maje Kirin. U ukupnom plasmanu osvojile smo 12. mjesto od 16 ekipa iz cijele Hrvatske. Najviše smo ponosni na dvije bronce koje su osvojile Ana Vusić - bacanje kugle i Karla Begović - skok u vis.

Čestitke svim natjecateljicama!