> Sport
Sport u školi

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ODBOJKE ZA MLADIĆE.

Autor: Maja Kirin, 13. 3. 2020.

Završno Županijsko natjecanje učenika srednjih škola u odbojci za mladiće održano je 11. 03. 2020. godine u Srednjoj školi Marka Marulića u Slatini. Pravo nastupa na ovom natjecanju izborile su po dvije prvoplasirane ekipe iz skupine A i B s poluzavršnica Županijskog natjecanja.

Odbojkaška ekipa naše škole nastupila je na ovom natjecanju u jakoj konkurenciji od četiri školske ekipe i zauzela treće mjesto. Prvu utakmicu mladići su izgubili od ŠSD Marul koji je ujedno i pobjednik ovog natjecanja, drugu utakmicu su izgubili od  drugoplasirane ekipe Tehničar.U trećoj utakmici naši mladići uvjerljivo su pobijedili ŠSD Strukovne škole i time zauzeli treće mjesto.

Za ekipu naše škole nastupili su:

1. Ronaldo Meszeš
  2. Mario Đeri
  3. Matej Fabčić
  4. Pavao - Jan Begović
  5. Markus Čižmar
  6. Kristijan Bajsar
  7. Mateo Matuzalem
  8. Karlo Krasović
  9. Dino Siladić

pod vodstvom Maje Kirin, prof. TZK.

Čestitke cijeloj ekipi!