> Sport
Sport u školi

PRVENSTVO ŠŠD SREDNJIH ŠKOLA U FUTSALU - MLADIĆI

Autor: Maja Kirin, 28. 2. 2022.

U četvrtak 17.02.2022. u dvorani Srednje škole Marka Marulića održano je prvenstvo ŠSD srednjih škola u futsalu za mladiće.

Nastupile su slijedeće ekipe: ŠSD Pitomača- Pitomača, ŠSD Victorija - Orahovica, ŠDS Marul - Slatina i ŠSD Obrtnik - Slatina, Gimnazija Petra Peradovića Virovitica, Tehnička škola Virovitica, Strukovna škola Virovitica, Majstor iz Industrijsko-obrtničke škole u Virovitici.

Za momčadi su igrali brojni mladi igrači koji već imaju ključne uloge u seniorskim momčadima nogometnih klubova s područja Virovitičko-podravske županije, od 3. hrvatske lige do županijskih trećeligaša, stoga je prezentiran doista kvalitetan i zanimljiv nogomet.
Momčadi su bile podijeljene u dvije skupine, čiji su pobjednici razigrali za prvo mjesto, a drugoplasirane momčadi iz skupine razigravale su za treće mjesto.
Nažalost naši dečki nisu imali sreće te su izgubili na penale utakmicu za treće mjesto.
Uz osvajanja naslova igrači slatinskog Marula plasirali su se na državnu završnicu.

Ekipa naše škole sudjelovala je u slijedećem sastavu:

1. Pavao-Jan Begović
  2. Dominik Belani
  3. Patrik Bukvić
  4. Luka Kos
  5. Erik Kovačića
  6. Dino Siladić
  7. Mario Đeri
  8. Franco Šokec
  9. Ivan Škrtić
  10. Mateo Matuzalem

pod vodstvom prof. TZK Maje Kirin.

Bez obzira na rezultat, čestitke cijeloj ekipi!heart