> Sport
Sport u školi

U dvorani Tehničke škole u Virovitici održano je prvenstvo ŠŠD srednjih škola u rukometu

Autor: Ivan Ivković, 24. 10. 2013.

U srijedu 23.10.2013. godine u dvorani Tehničke škole u Virovitici održano je prvenstvo ŠŠD srednjih škola u rukometu. Nastupilo je 7 ekipa: Tehničar - Virovitica, Majstor - Virovitica, Strukovna - Virovitica, Gimnazija - Virovitica, Marul - Slatina, Victoria - Orahovica, Pitomača - Pitomača. Utakmice su sudili Hrvoje Grgić i Hrvoje Stoponja.

Ekipa naše škole nastupila je u sljedećem sastavu:
ANTONIA BRADAŠ
ANAMARIA BRATANOVIĆ
EMANUELA RENGEL
MAJDA KODŽAGA
MARTA JANČI
DANIJELA STIPIĆ
IVANA TIŠLJAR
VALENTINA RAJNOVIĆ
MATEJA BEDEKOVIĆ
pod vodstvom prof. TZK Maje Kirin.

Nakon razigravanja u A skupini zauzeli smo 2. mjesto te se borili s drugoplasiranim u B skupini za 3. mjesto.
Djevojke su odlično otvorile utakmicu i čak na poluvremenu vodile, da bi na kraju izgubile sa golom razlike i time zauzele 4. mjesto.
Ostaje nam samo žal za propuštenim 3. mjestom i peharom ali i unatoč tome čestitke cijeloj ekipi.

Pobjednička ekipa ŠŠD Gimnazija – Virovitica predstavljat će našu županiju na poluzavršnom natjecanju koje će se održati 25.03.2014. u Međimurskoj županiji.