> Sport
Sport u školi

Kako smo proveli dan srednjoškolaca

Autor: Ivan Ivković, 28. 11. 2013.

Odlučili smo da ćemo ga provesti na jedan vrlo zdrav način. Organizirali smo odbojku za djevojke i mali nogomet za dečke. Natjecanja su se održala međurazredno, u dva dana. Sudjelovali su učenici iz cijele škole, sveukupno oko 100 učenika i učenica. Sve je prošlo u najboljem redu, bilo je nekoliko malih ozljeda, ali ni to nije uspjelo smanjiti natjecateljski duh i želju za pobjedom.

18.11. održali smo međurazredno natjecanje u odbojci gdje je nastupilo 7 razrednih odjela, 20.11. održali smo međurazredno natjecanje u nogometu gdje je nastupilo 9 razrednih odjela. Svi su željeli biti prvi, ali samo najbolji su uspjeli u tome. U odbojci to je bio 4.a razred za koji su nastupile Viktorija Buri, Danijela Stjepić, Marta Janči, Majda Kodžaga, Anita Kukec, Valerija Hampovčan i Petra Andročec. Drugo mjesto osvojile su djevojke iz 2.a, a treće mjesto djevojke iz 3.a razreda.

Dan srednjoškolaca odbojka

U malom nogometu najbolji je bio 4.b razred za koji su nastupili Antonio Maresić, Marin Vedriš, Ivan Barčan, Ivan Kožarić, Hrvoje Čoklo, Marjan Vranić i Stjepan Jakupčević. Dečki su imali veliku podršku od cura iz svog razreda što je veoma pridonjelo njihovoj pobjedi. Drugo mjesto osvojili su dečki iz 2.b razreda, a treće dečki iz 3.a razreda. Uvelike se zahvaljujemo ravnatelju, psihologinji i profesorici tjelesne i zdravstvene kulture što su nam omogućili da provedemo taj dan kako smo najbolje znali.

Dan srednjoškolaca mali nogomet