> Sport
Sport u školi

Prvenstvo ŠŠD srednjih škola u malom nogometu

Autor: Ivan Ivković, 17. 10. 2012.

16.10.2012. godine u Virovitici održano je prvenstvo ŠŠD srednjih škola u malom nogometu za mladiće.  Sudjelovale su sljedeće ekipe: Gimnazija – Virovitica, Katolička gimnazija – Virovitica, Majstor – Virovitica, Strukovna – Virovitica, Tehničar – Virovitica, Victoria – Virovitica, Obrtnik – Virovitica, Pitomača – Pitomača. Utakmice je sudio Tihomir Majstorović.

Ekipa ''Pitomače'' nastupila je u sastavu:

1. Marin Živko
  2. Stjepan Jakupčević
  3. Ivan Kožarić
  4. Antonio Maresić
  5. Hrvoje Čoklo
  6. Dario Dergez
  7. Filip Škudar
  8. Filip Filipović

Odigrali su 3 utakmice u svojoj skupini: Pitomača - Tehničar 1:1, Pitomača – Obrtnik 3:1, Pitomača – Victoria 0:4.
Prva utakmica bila je odlična, vodili smo do zadnjih 30 sekundi, a onda nas je gol koštao finala. Drugu smo odigrali jako dobro, dok u trećoj nam je ponestalo snage. Unatoč tome pohvale svim igračima. Pobjednička ekipa ŠŠD Tehničar-Virovitica predstavljat će našu županiju na poluzavršnom natjecanju.