> Sport
Sport u školi

Županijsko prvenstvo srednjih škola u odbojci za djevojke

Autor: Maja Kirin, 6. 2. 2014.

U utorak 04.02.2014. godine odigrano je u Slatini Županijsko prvenstvo srednjih škola u Odbojci za djevojke. Domaćin natjecanja bio je ŠŠD „Marul“ iz Slatine.
Ekipa naše škole nastupila je u sljedećem sastavu: Majda Kodžga, Anita Kukec, Viktorija Buri, Sanja Međurečan, Ivana Krsnik, Antonija Bradaš, Mateja Bedeković, Marta Janči, pod vodstvom prof. TZK Maje Kirin.

Nakon 3 pobjede u skupini zauzeli smo 1. mjesto i time osigurali mjesto u finalu.
Djevojke su se odlično borile, ali s vrlo malom razlikom izgubile od SŠ Marul iz Slatine. Time smo zauzeli 2. mjesto, čime smo i više nego zadovoljni, budući da je nastupilo 7 škola iz županije. Čestitke cijeloj ekipi!
Pobjednička ekipa „Marul“ iz Slatine predstavljati će našu županiju na poluzavršnom natjecanju skupine Sjever koje će se održati 11.02.2014. u Međimurskoj županiji.