> Sport
Sport u školi

Županijsko prvenstvo srednjih škola u odbojci za mladiće

Autor: Maja Kirin, 20. 2. 2014.

U utorak 18.02.2014. odigrano je u Slatini županijsko prvenstvo srednjih škola u ODBOJCI ZA MLADIĆE. Domaćin natjecanja bio je ŠŠD "Marul" iz Slatine.
Ekipa naše škole nastupila je u sljedećem sastavu: Ivan Kožarić, Nikola Ferić, Filip Škudar, Stjepan Jakupčević, Dario Dergez, Stiven Bogović, Maksimilijan Botković, Nikola Mesec, pod vodstvom prof. TZK Maje Kirin.

Naši učenici su sa odličnom igrom došli do pobjede u prvoj utakmici, a u drugoj su se odlično borili, ali ipak je ekipa iz Slatine bila bolja.
Zauzeli smo 2. mjesto u grupi i ušli u borbu za ukupno 3. mjesto koje smo i uspjeli osvojiti protiv ekipe iz Virovitice. Vrlo smo ponosni na ostvareni rezultat naših mladića na kojem im čestitamo!

Pobjednička ekipa „Marul“ iz Slatine predstavljati će našu županiju na poluzavršnom natjecanju skupine Sjever koje će se održati 26.02.2014. u Koprivničko-križevačkoj županiji.