> Sport
Sport u školi

Prvenstvo ŠŠD srednjih škola u stolnom tenisu u kategoriji djevojaka i mladića

Autor: Maja Kirin, 1. 12. 2014.

U četvrtak 27.11 u prostorijama Katoličke gimnazije u Virovitici održano je prvenstvo ŠŠD srednjih škola u stolnom tenisu u kategoriji djevojaka i mladića.

Dečki su pokazali volju i zavidno znanje koje su stekli u ovo kratko vrijeme koliko treniramo (2 mjeseca) ali ostali u konkurenciji su bili bolji te smo zauzeli 5.mjesto. Ali, zato su cure osvjetlile obraz škole i donijele i drugi pehar u našu novu školu osvojivši 3.mjesto. Bravo cure!
Ženska ekipa nastupila je u sljedećem sastavu: Ivona Šimić, Petra Jakupec, Antonija Bradaš, Ivona Ciglenec. Muška ekipa nastupila je u sljedećem sastavu: Filip Škudar, Gabrijel Rogoz, Antonio Sitek, Pavao Rakitničan i Mihael Špiranec. Zahvaljujemo se gospodinu Ivanu Mioču koji nam je pomogao napraviti školsko natjecanje u stolnom tenisu i  time iznjedriti naše predstavnice škole.

Neven Bariši, 4.B