> Sport
Sport u školi

Kako smo proveli dan srednjoškolaca

Autor: Maja Kirin, 1. 12. 2014.

Kao i svake godine, odlučili smo ga provesti sportski i zdravo. Ove godine smo se posebno veselili tome, jer smo se vratili u "našu staru" dvoranu.

Organizirali smo međurazredno natjecanje u nogometu i odbojci za mladiće i odbojci za djevojke. Natjecanje je bilo 3 dana, a odaziv i više nego dobar. Bilo nas je sveukupno oko 100-tinjak učenika i učenica iz cijele škole. Sve je prošlo u redu, ako izuzmemo nekoliko manjih ozljeda, ali to nije uspjelo smanjiti natjecateljski duh i želju za pobjedom. 27.11. održali smo međurazredno natjecanje mladića u malom nogometu. Nastupilo je 9 ekipa. Najbolji među njima bili su 3.B za koje su nastupili: Filip Škudar, Maksimilijan Botković, Martin Crlenjak, Nikola Ferić, Mihael Špiranec, Jasmin Turopolec i Luka Sabljić. Moramo pohvaliti ove dečke jer su osvojili i prvenstvo u odbojci 28.11 gdje je nastupilo 10 ekipa. 26.11 održano je međunarodno natjecanje djevojaka u odbojci gdje su najbolje bile učenice 4.A u sastavu: Valentina Veličan, Marija Široki, Dora Franjić, Emanuela Rengel, Ivana Mihoković, Milica Božičković, Petra Jakupec, Ivana Tadić, Nikolina Turopolec. Čestitke curama! Ovom prilikom zahvaljujemo se ravnatelju Osnovne škole Petra Preradovića gosp. Siladiću što nam je "posudio" dvoranu za ova tri nezaboravna dana!!!

Neven Barišić, 4.B