> Sport
Sport u školi

Kako smo proveli dan srednjoškolaca

Autor: Maja Kirin, 21. 1. 2016.

Kao i svake godine, udlučili smo ga provesti sportski i zdravo. I ove godine posebno smo se veselili tome jer smo se vratili u "našu staru" dvoranu

ODBOJKA

Odbojka-djevojke

Organizirali smo međurazredno natjecanje u nogometu za mladiće i odbojci ua djevoke i mladiće. Natjecanje smo proveli u 2 dana, a odaziv je bio više nego dobar. Bilo je ukupno oko 100-tinjak učenika i učenica naše škole.

20.1. održano je međurazredno natjecanje djevojaka i mladića u odbojci.Ukupno je nastupilo 5 muških i 5 ženskih ekipa. Među djevojkama najbolja je bila ekipa iz 4.a (Ivana Ciglenec, Ana-marija Bretanović,Petrina Cugovčan, Iva Barčan,Antonija Bradaš, Snježana Derežić, Petra Matosović, Nikolina Vajda)

Daljni poredak je sljedeći

II-3.a (Matea Bedeković, Tihana Dikšić, Antonia Čor, Ana Sitek, Sanja Međurečan)

III-2.a (Karla Hatić, Patricija Jakupec, Tena Markovinović, Maja Barić. Petra Štefičar,              Ivona Šimić, Dorotea Grgićin)