> Sport
Sport u školi

Dan škole 10.05.2013.

Autor: Ivan Ivković, 13. 5. 2013.

U Srednjoj školi Stjepana Sulimanca nastavnici i učenici obilježili su Dan škole raznim aktivnostima. Najuzbudljivije je bilo na športskim terenima u dvorani Osnovne škole Petra Preradovića. Tamo su učenici i učenice završnih razreda zajedno s profesorima i profesoricama odigrali utakmicu u odbojci i malom nogometu.

Maturanti su odnijeli pobjedu u nogometu i slavili rezultatom 7:1, a maturantice su odnijele pobjedu te slavile rezultatom 2:1 u setovima. Pobjednici su dobili medalje, a svi sudionici utakmica su nagrađeni  sokovima i grickalicama.

Bila je to prigoda da se proglase najsportaši naše škole. Nagrada je pripala učenicama 4.a razreda Violeti Čor i Petri Dugaliji koje su dobile zlatne medalje. Bilo je to veselo druženje i nadasve krasno iskustvo. Stoga namjeravamo prakticirati športske aktivnosti između maturanata i profesora kao svojevrsni oproštaj jednog naraštaja maturanata od svoje škole.