Završni radovi

KALENDAR ROKOVA IZRADBE I OBRANE ZAVRŠNIH RADOVA 2023./24.

Autor: Sylwia Nasilowska - Blažok, 2. 10. 2023. 08:44

Molimo sve učenike i mentore da se u postupku izrade i i obrane završnih radova pridržavaju rokova određenih kalendarom.

UPUTE ZA IZRADU I OBRANU ZAVRŠNOG RADA Vijest ima dokument u privitku

Autor: Sylwia Nasilowska - Blažok, 7. 2. 2023. 13:13

Završni je rad učenikov uradak čijom se izradbom i obranom provjeravaju, vrjednuju i ocjenjuju učenikove strukovne, odnosno umjetničke kompetencije određene razine sukladno razini kvalifikacije koju stječe.

Cilj je izradbe i obrane završnoga rada provjera, vrjednovanje i ocjenjivanje postignutih strukovnih, odnosno umjetničkih kompetencija učenika, stečenih obrazovanjem prema propisanim stručno-teorijskim i praktičnim dijelovima nastavnih planova i programa, čime stječu završnost u upisanome obrazovnom programu te uvjete za uključivanje na tržište rada.

PRIJEDLOZI TEMA ZA ZAVRŠENE RADOVE U ŠK.GOD. 2023./2024. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Josip Ivoš, 31. 10. 2019. 10:02

Dragi učenici,

U prilogu možete pročitai prijedloge tema završnih radova za sve završne razrede.

Podsjećamo, da je temu završnog rada ove godine potrebno odabrati najkasnije do 27.10.2023.