Provedena anketa o zadovoljstvu učenika školom

Autor: Marina Markanović, 26. 6. 2023.

Zadovoljstvo učenika naše škole izuzetno je važno. Pokazatelj je to uspješnosti rada škole, a do iskazanog zadovoljstva školom moguće je doći najčešće putem anketnih upitnika na određenom uzorku ispitanika. Srednja škola Stjepana Sulimanca provela je anketu o zadovoljstvu učenika školom, aktivnostima, projektima i opremom s ciljem utvrđivanja područja rada s kojima učenici nisu zadovoljni te će nastojati ukloniti uzroke nepovoljno ocijenjenih područja na temelju dobivenih rezultata.

17. Napišite što bi promijenili u školi? (izdvojili smo najčešće odgovore)

Ništa. Školska dvorana. Školski ormari. Više wc papira u wc-u.

Dodala bi školsku dvoranu jer vjerujem da mjesto gdje se nalazi stolni tenis može biti ponovno mali boravak sa boljim sjedećim namještajem koji se neće lako potrgati zbog nekih učenika. Škola bi mogla imati i školske ormariće gdje bi se mogle staviti jakne, kišobrani i tjelesna oprema itd. Aparate s grickalicama koji ne krade novac.

Da škola ima više nekih aktivnosti pod odmorima da ne budu svi na mobitelima i da se više komunicira kroz to. Škola ih ne mora kupiti nego ih neki učenici mogu donijeti od kuće ako ih ne koriste.

Nista ne bih mijenjala u skoli!!!! Promijenila bih to da se tijekom odmora može kupiti neki zdraviji obrok. Sve mi se sviđa :-) Stavio bih klime.

Anketu su izradile nastavnice Anita Rengel i Jelena Golubić Vasilev, a u korelaciji predmeta Statistika i Informatika.