preskoči na sadržaj

Srednja škola Stjepana Sulimanca

Raspored informacija 2021./2022.

Poštovani roditelji,


molimo Vas da se pri dolasku u školu pridržavate rasporeda individualnih konzultacija.  Konzultacije izvan navedenih termina su moguće uz prethodni dogovor sa razrednikom i predmetnim nastavnikom.

U posljednja dva tjedna prije završetka nastavne godine ne organiziraju se roditeljski sastanci i individualni informativni razgovori.

R.

br

Prezime i ime

TJEDAN A

TJEDAN B

dan

vrijeme od do

dan

vrijeme od do

1.

Bajser Ana - Mari

Četvrtak

10.45 - 11.30

Četvrtak

9.00 – 9.30

2.

Baričević Darko

Utorak

8.00 - 8.45

Srijeda

10.45 - 11.30

3.

Boljevčan Renato

Srijeda

12.20 - 13.05

Četvrtak

10.45 - 11.30

4.

Buneta Martina

Svakim radnim danom od 8.00 do 14.00

5.

Čupen Svjetlana

Srijeda

9.45 - 10.30

Utorak

10.45 - 11.30

6.

Despotović Ljubiša

Srijeda

13.00 - 13.30

Srijeda

10.45 - 11.30

7.

Domović Marin

Srijeda

10.40 - 11.25

Utorak

10.45 - 11.30

8.

Đermanović Jelena

Četvrtak

8.50 - 9.35

Četvrtak

10.45 - 11.30

9.

Golubić Vasilev Jelena

Četvrtak

13.05 - 13.55

Četvrtak

10.45 - 11.30

10.

Jakupec Jendrašić Lidija

Petak

13.05 - 13.50

Petak

10.45 - 11.30

11.

Jakupec - Rakijašić Ana

Petak

9.45 - 10.30

Petak

10.45 - 11.30

12.

Jurišić Tihana

Utorak

10.40 - 11.25

Utorak

10.45 - 11.30

13.

Kakša Tomislav

Utorak

9.30 - 10.15

Utorak

10.45 - 11.30

14.

Keserica Ivan

Ponedjeljak

8.45 - 9.35

Četvrtak

10.45 - 11.30

15.

Kirin Maja

Ponedjeljak

8.50 - 9.35

Ponedjeljak

10.45 - 11.30

16.

Marić Marko

Utorak

11.30 - 12.15

Utorak

10.45 - 11.30

17.

Markanović Marina

Ponedjeljak

8.00 - 8.45

Ponedjeljak

10.45 - 11.30

18.

Mihoković Darko

Petak

9.45 - 10.30

Utorak

10.45 - 11.30

19.

Nasilowska – Blažok Sylwia

Svakim radnim danom od 8.00 do 14.00

20.

Nikšić Tanja

Petak

14.00 - 14.45

-

-

21.

Ostrogonac Marjan

Utorak

9.00 - 9.35

Utorak

10.45 - 11.30

22.

Osvaldić Andrej

Ponedjeljak

12.15 - 13.05

Utorak

10.45 - 11.30

23.

Pavičić Jasmina

Srijeda

11.30 - 12.15

Utorak

10.45 - 11.30

24.

Pavlić Ana

Petak

10.40 - 11.25

Utorak

10.45 - 11.30

25.

Pavoković Branka

Četvrtak

8.00 - 14.00

Četvrtak

10.45 - 11.30

26.

Pecek  Britvić Katarina

Srijeda

10.00 - 10.40

Srijeda

10.45 - 11.30

27.

Petričušić Dalibor

Petak

8.45 - 9.35

Ponedjeljak

10.45 - 11.30

28.

Petrinec Ksenija

Srijeda

10.40 - 11.25

Srijeda

10.45 - 11.30

29.

Polančec Ivana

Utorak

11.30 - 12.15

Utorak

10.45 - 11.30

30.

Rengel Anita

Ponedjeljak

10.40 - 11.25

Petak

10.45 - 11.30

31.

Skender Davor

Petak

8.50 - 11.30

Četvrtak

10.45 - 11.30

32.

Smiljanec Matej

Srijeda

10.45 - 11.30

Srijeda

10.45 - 11.30

33.

Sudec Mirna

Petak

10.45 - 11.30

Ponedjeljak

10.45 - 11.30

34.

Vranić Tihomir

Srijeda

10.45 - 11.30

Četvrtak

10.45 - 11.30

35.

Vrban Vlatka

Ponedjeljak

10.45 - 11.30

Srijeda

10.45 - 11.30

36.

Vrhovac Anita

Četvrtak

11.30 - 12.15

Srijeda

10.45 - 11.30


CMS za škole logo
Srednja škola Stjepana Sulimanca / Dravska 41, HR-33405 Pitomača / www.ss-stjepana-sulimanca.skole.hr / ured@ss-stjepana-sulimanca.skole.hr
preskoči na navigaciju