> Sport
Sport u školi

EUROPSKI ŠKOLSKI SPORTSKI DAN

Autor: Maja Kirin, 29. 9. 2019. 20:58

U petak 27.9.2019. godine povodom Europskog školskog sportskog dana, a u sklopu Europskog tjedna sporta, organizirali smo međurazredno natjecanje u malom nogometu za djevojke i mladiće.

Proglašenje najsportaša i najsportašice

Autor: Maja Kirin, 1. 7. 2019. 10:16

U petak 28.6.2019. u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca održana je svečana podjela svjedodžbi i nagrada maturantima. Tom prigodom proglašeni su najsportaš i najsportašice.

SVJETSKO ŠKOLSKO PRVENSTVO U ATLETICI

Autor: Maja Kirin, 12. 6. 2019. 08:47

Našoj učenici 2. razreda, Doroteji Erhatić, pružila se prilika da sudjeluje kao volonter na velikom sportskom događaju- svjetskom školskom prvenstvu u atletici. O čemu se radi, svoje dojmove, oduševljenje i razloge sudjelovanja podijelila je s nama što vam prenosimo u cijelosti.

Kako smo ispratili naše maturante!?

Autor: Maja Kirin, 12. 6. 2019. 08:44

Maturanti Srednje škole Stjepana Sulimanca oprostili su se od svoje škole na zanimljiv način- sportskim susretom na Križnici. Pitomački maturanti svoj posljednji dan škole proslavili su "dvobojem" s profesorima u odbojci na pjesku.

Atletika djevojke

Autor: Maja Kirin, 3. 5. 2019. 11:48

U utorak 16.4.2019. godine održano je županijsko natjecanje u atletici u kategoriji djevojaka i mladića srednjih škola. Prvenstvo je održano na terenima bivše vojarne u Virovitici.

PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA U KROSU

Autor: Maja Kirin, 3. 5. 2019. 11:40

U  utorak12.3.2019. godine na terenima osnovne škole Eugena Kumičića u Slatini održano je županijsko natjecanje u KROSU.