> Sport
Sport u školi

MEĐUNARODNI DAN SREDNJOŠKOLACA

Autor: Maja Kirin, 1. 12. 2023.

Međunarodni dan srednjoškolaca obilježava se u spomen na praške studente i srendjoškolce, koji su zbog mirnog prosvjeda protiv nacističke okupacije svoje zemlje, održanog 17. studenog 1939. strijeljani bez suđenja.

Kao i srednjoškolci iz čitave Europe, naši učenici su pronašli prikladan način obilježavanja njihovog datuma.

I ove godine, kao i prethodnih obilježili smo Međunarodni dan onako kako to i dolikuje. Atmosfera je bila na  visokom nivou i  dosta srednjoškolaca se odazvalno pozivu. Nadamo se da će svaka slijedeća godina biti bolja i ispunjenija dobrom atmosferom i entuzijazmom.

U našoj školi glavna aktivnost su sportska natjecanja i na taj način  potičemo učenike na timski duh i tjelesnu aktivnost.

SVIM NAŠIM SREDNJOŠKOLCIMA ČESTITAMO NJIHOV DAN !