Obavijest o snošenju troškova liječničkih pregleda za 100 učenika

Autor: Marina Markanović, 10. 7. 2023.

Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Virovitica želi Vas ovim putem informirati da će ove godine snositi troškove liječničkih pregleda za 100 učenika koji ove godine upisuju prvi razred srednje škole za jedno od navedenih deficitarnih zanimanja: kuhar i konobar.

Liječnički pregledi moraju se obaviti isključivo u Medicini rada i sporta pri Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije u Virovitici (kod doktora Dražena Ciglara) jer s njima HZZ PU Virovitica ima potpisan okvirni sporazum o nabavi usluga liječničkih pregleda.
Svi zainteresirani roditelji i učenici neka se jave u Hrvatski zavod za zapošljavanje u Virovitici, Slatini, Orahovici ili Pitomači, a relevantne informacije mogu se dobiti i na telefon 638-316.