Učenici 2. a razreda Osnovne škole Petra Preradovića iz Pitomače posjetili našu školu

Autor: Marina Markanović, 24. 11. 2023.

U utorak, 21. 11. 2023. našu su školu posjetili učenici 2. a razreda Osnovne škole Petra Preradovića iz Pitomače sa svojom učiteljicom Slavicom Koren.

U sklopu razrednoga projekta Zanimanja naših roditelja, učenici 2.a posjetili su Haninu mamu, Anu Jakupec- Rakijašić, profesoricu hrvatskoga jezika.
Ona ih je upoznala sa svojim zanimanjem te predstavila školu u kojoj radi, ali i još neka zanimanja.
Djeca su nakon čitanja i interpretacije pjesme Grigora Viteza Mi djeca obišla praktikum u kojem su se upoznali s radom nastavnice biologije Mirne Sudec.
Posjetili su i nastavnicu tjelesne i zdravstvene kulture Maju Kirin. Učenici smjera mehaničar poljoprivredne mehanizacije sa svojim
su nastavnikom strojarstva Renatom Boljevčanom učenike 2.a upoznali sa svojim praktikumom.
Za kraj druženja, učenici smjera konobar, pod vodstvom nastavnika Darka Mihokovića, našim su gostima prezentirali pripravljanje koktela i počastili ih istima.
Bilo nam je izuzetno drago ugostiti učenike 2.a razreda i predstaviti im našu ustanovu i zanimanja u njoj.