Mehaničari poljoprivredne mehanizacije u sklopu terenske nastave posjetili "Obrt Budjina"

Autor: Marina Markanović, 28. 2. 2024.

Učenici 2. razreda smjera Mehaničar poljoprivredne mehanizacije u sklopu terenske nastave iz predmeta Motori i traktori, sa svojim profesorom, Boljevčan Renatom, posjetili su radionicu za strojnu obradu motora „Obrt Budjina“.

Kao i prošli put, domaćin si je dao puno truda da učenike upozna s različitim strojevima za obradu glave motora, bloka motora, koljenastog vratila i obradu cilindara. Također smo mogli vidjeti sklapanje polumotora.

Ova terenska nastava donijela je nove spoznaje našim učenicima te je bila poučna i zanimljiva.