Kuhajmo zajedno

Autor: Marina Markanović, 11. 3. 2024.

U petak 8. 3. 2024. u praktikumu kuharstva naše škole održana je druga radionica školskog projekta GOST PREDAVAČ.

Tema ove radionice bila je uporaba industrijskih proizvoda u kuharstvu, gdje su polaznici radionice mogli steći praktična znanja u korištenju industrijskih proizvoda u prigotovljavanju jela.

Radionicu su vodili gastro promotori naše najveće kompanije u tom sektoru PODRAVKE iz Koprivnice. Gospodin Zlatko Sedlanić i gospođa Marija Bošnjak u timskom radu s našim učenicima, polaznicima 1., 2. i 3. d razreda smjer KUHAR te nastavnika struke naše škole prigotovili su 15-ak jela koja su na kraju radionice uz slast i konzumirana.

Ovim putem zahvaljujemo PODRAVKI i njezinom gastro-timu za pruženu pomoć u realizaciji ove radionice. Radionicu je organizirao i mentorirao prof. kuharstva Darko Baričević.

Hvala svim sudionicima ove radionice i pozivu na iduću.