Održano 22. Online Intersteno natjecanje

Autor: Marina Markanović, 2. 5. 2024.

Od 18. ožujka do 26. travnja 2024. godine održano je 22. online Intersteno svjetsko natjecanje u kompjutorskoj daktilografiji na kojemu je sudjelovalo ukupno 1174 natjecatelja iz cijeloga svijeta.

Našu školu u kategoriji učenika u dobi od 13 do 16 godina predstavljala je učenica 1.a razreda smjera Upravni referent Lana Orenda koja je sa rezultatom od 270,4 znak/min. osvojila odlično 30. mjesto na svijetu u konkurenciji od 246 natjecatelja.
U kategoriji učenika u dobi od 17 do 20 godina sudjelovale su učenice 4.a razreda Valentina Moslavac (143. mjesto) i Kristina Smiljanić (284. mjesto), te učenice 3.a razreda Klara Pisačić (322. mjesto) i Tena Horvat (336. mjesto). U ovoj kategoriji ukupno je sudjelovalo 713 natjecatelja.
Mentorica učenicama bila je nastavnica Jasmina Pavičić.
Učenicama čestitamo na odličnim rezultatima!