Terenska nastava na Jankovcu (4. svibnja 2021.)

Autor: Marina Markanović, 5. 5. 2021.

Tijekom jučerašnje terenske nastave, učenici 3.b razreda zanimanja AGROTURISTIČKI TEHNIČAR sudjelovali su u edukativnom programu „Papuk moj park“.

Stručni posjet Park šumi i izletištu Jankovac dio je aktivnosti projekta „Gastro povratak prirodi“. Projekt je Srednjoj školi Stjepana Sulimanca u Pitomači odobren od strane Ministarstva turizma temeljem programa „Promocija zanimanja – promocija i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam“. Na kraju terenske nastave učenici i nastavnici (iz stručnih aktiva poljoprivrede, ugostiteljstva, ekonomije i prava, te prirodoslovno matematičkog aktiva) okrijepili su se zajedničkim ručkom na terasi planinarskog doma. Pogledajte nekoliko kadrova s jučerašnjeg „terena“.