Autor: Josip Ivoš, 1. 9. 2021.

U sklopu projekta "In-In - integracija i inkluzija" koji se provodi u okviru instrumenta "Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, faza IV" temeljem poziva UP.03.2.1.06.0043 Europskog socijalnog fonda u sklopu Operativnog programa "Učinkoviti ljudski potencijali" 2014.-2020.", Virovitičko-podravska županija objavila je Javni poziv za prijavu kandidata (m/ž) za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi.

Javni poziv sa svim detaljima nalazi se u prilogu ove objave.

Europska Unija
"Zajedno do fondova EU"

Radna mjesta iz ovog natječaja sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost Srednje škole Stjepana Sulimanca i ni na koji se način ne može smatrati da odražava gledišta Europske unije.

www.esf.hr
www.strukturnifondovi.hr