Proljetni radovi u školskim vrtovima

Autor: Marina Markanović, 14. 4. 2022.

Proljetni radovi u školskim vrtovima Regionalnog centra kompetencija Panonika, odjel Srednje škole Stjepana Sulimanca u Pitomači u punom su zamahu.

Naši učenici smjerova Poljoprivredni gospodarstvenik i Agroturistički tehničar zajedno sa svojim profesorima sadili su krumpir i plasteničko povrće i salate, a u pliticama su pripremili presadnice različitog povrća i ljekovitog bilja.

Ove godine u našim vrtovima očekujemo lubenice, papriku, rajčicu, krastavce, tikvice, kupus, kelj, brokulu, patlidžane, bosiljak, lavandu, ružmarin, matičnjak i još puno toga. Zavirite u našu galeriju (fotografije I. Đurišević).