Posjet Međunarodnoj vrtnoj izložbi Floraart

Autor: Diana Musić, 28. 5. 2018.

U ponedjeljak 28.5.2018. učenici i nastavnice naše škole posjetili su zagrebački Bundek na kojem se održao Floraart.

Međunarodna vrtna izložba Floraart najveći je hortikulturni događaj u ovom dijelu Europe koji okuplja brojne domaće i strane izlagače dok izložbu posjeti više stotina tisuća posjetitelja. Za vrijeme Floraarta Bundek preplave ukrasno bilje, instalacije cvijeća, oprema za uređenje vrtova, a osim toga održava se i bogat kulturni i zabavni program.

Nakon izložbe učenici u pratnji profesorica Branke Pavoković i Ksenije Petrinec posjetili su i park-šumu Maksimir te zoološki vrt.