SRETAN VAM DAN ŠKOLE!

Autor: Josip Ivoš, 29. 4. 2020.

Dragi učenici, roditelji, nastavnici i djelatnici, sadašnji, a i nekadašnji, čestitam Vam Dan škole! Srednja škola Stjepana Sulimanca u Pitomači danas slavi svoj 17. rođendan.

U proteklih 17 godina, ova mlada škola postigla je brojne rezultate, te je u Republici Hrvatskoj prepoznata i cijenjena po uspješnosti, kvaliteti, inovativnosti i kreiranju sigurnog i poticajnog okružja za odgoj i obrazovanje naših srednjoškolaca. Čestitam svim našim učenicima i predanim mentorima koji su u ovoj školskoj godini uložili brojne sate i dane rada i postigli zapažene rezultate na natjecanjima, te čestitam na sudjelovanju na različitim natječajima na kojima su pokazali znanje, inovativnost i kreativnost.

Proteklih godina smo organizirali Dane otvorenih vrata i rado smo osnovnoškolcima iz Pitomače i susjednih općina pokazivali naše praktikume, učionice, metode rada i projekte. Nažalost, zbog izvanrednih okolnosti to ove godine ne možemo napraviti. Stoga Vas pozivam da odvojite nekoliko minuta i zavirite u našu školu online, putem promotivnog filma.

Škola ne bi bila ono što jest bez svih vas - učenika, roditelja, nastavnika i djelatnika. Od onih prvih do sadašnjih. U ovim teškim vremenima ostanite zdravi i pravi sa svojim najmilijim. Održavajte sigurnu, fizičku distancu ovih dana, ali njegujte onu socijalnu - javite se svojim prijateljima i kolegama, pokažite im da vam je stalo i da mislite na njih. Izađite iz svega jači i mudriji. Sve što ima početak ima i kraj. Preživjeli smo u prošlosti i teže, preživjet ćemo i ovo. Sretan Vam dan škole!

Ravnatelj Josip Ivoš