Od ponedjeljka, 15.2.2021., počinje redovna nastava za sve učenike

Autor: Josip Ivoš, 13. 2. 2021.

Dragi učenici i roditelji, od ponedjeljka, 15. veljače 2021. svi učenici Srednje škole Stjepana Sulimanca se vraćaju u školu na redovnu nastavu. Nastava će se odvijati prema rasporedu sati za A tjedan koji se nalazi na stranicama škole.

Napominjemo da su još uvijek na snazi epidemiološke mjere kao u prvom polugodištu. Prije polaska u školu učenici i djelatnici škole obavezno trebaju izmjeriti temperaturu, te ukoliko imaju povišenu tjelesnu temperaturu i/ili imaju druge simptome zarazne bolesti (npr. kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa, grlobolja, proljev, povraćanje), ne smiju dolaziti u školu, nego se moraju javiti liječniku. Pri ulasku u školu učenici obavezno trebaju nositi maske za lice, držati fizičku distancu jedni od drugih, te obavezno dezinficirati ruke.
Želimo vam sretno Valentinovo i vidimo se u ponedjeljak u školi!
❤❤❤