"Gastro povratak prirodi"

Autor: Marina Markanović, 6. 5. 2021.

U srijedu, 5. 5. 2021., u sklopu projekta „Gastro povratak prirodi“ ugostili smo učenike i nastavnike Srednje škole „Stjepan Ivšić“ iz Orahovice.

Učenici 3.c razreda zanimanja POLJOPRIVREDNI GOSPODARSTVENIK Luka Komar i Valentino Čajkulić gostima su predstavili školski praktikum ekološke poljoprivrede „Karaula“ i poveli ih u razgledavanje izletišta Križnica. Ministarstvo turizma je temeljem programa „Promocija zanimanja – promocija i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam“, osim našoj Srednjoj školi Stjepana Sulimanca u Pitomači, projekt odobrilo i Srednjoj školi „Stjepan Ivšić“ iz Orahovice.