Hrvatski duhani d.d. školi donirali plastenik

Autor: Administrator , 16. 3. 2007.

Danas je u prostorima renomirane tvrtke Hrvatski duhani u Pitomači, koja radi u sastavu Adris grupe iz Rovinja, predstavnicima škole uručen plastenik dužine 18 metara kojeg će učenici i nastavnici koristiti za potrebe praktične nastave u poljoprivrednim usmjerenjima.

Na ovaj način tvrtka je dala značajan doprinos naporima Srednje škole Pitomača da što bolje opremi svoje praktikume te na taj način doprinese što kvalitetnoijoj stručnoj nastavi.

HRVATSKI DUHANI DONIRALI PLASTENIK SREDNJOJ ŠKOLI PITOMAČA

Najmlađa srednja škola na području Virovitičko-podravske županije iz godine u godinu nastoji što bolje opremiti svoje praktikume te na taj način stvoriti bolje uvjete za strukovnu izobrazbu svojih učenika. Veliki napori ulažu se u  razvoj i popularizaciju poljoprivrednih zanimanja.
            Značajnu pomoć ovaj put iskazala je i tvrtka Hrvatski duhani d.d. koja je odlukom direktora gosp.Mirka Bojića Srednjoj školi donirala plastenik dužine 18 metara kojeg je ovih dana voditelj pogona u Pitomači gosp. Josip Zdeličan i predao predstavnicima pitomačke srednje škole.
            Dio plastenika bit će postavljen u dvorištu škole, a učenici i nastavnici će ga koristiti za vježbe rasadničarstva i cvjećarstva, dok će drugi dio postaviti na školskom poljoprivrednom dobru gdje će se učenici baviti povrtlarskom proizvodnjom.

Izvor: SŠ Pitomača