Liječnički pregledi za deficitarna zanimanja kod upisa u 1. razred srednje škole

Autor: Sylwia Nasilowska - Blažok, 5. 7. 2022.

Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Virovitica će ove godine snositi troškove liječničkih pregleda za 80 učenika koji ove godine upisuju prvi razred srednje škole za neka deficitarnia zanimanja.

Detaljnu obavijest Zavoda i popis zanimanja za koja Zavod snosi troškove pregleda donosimo u nastavku objave.

Poštovani,

Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Virovitica želi Vas ovim putem informirati da će ove godine snositi troškove liječničkih pregleda za 80 učenika koji ove godine upisuju prvi razred srednje škole za jedno od navedenih deficitarnih zanimanja:

-       VODOINSTALATER

-       STOLAR

-       STROJOBRAVAR

-       INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE

-       KUHAR

-       KONOBAR

-       MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR OPĆE NJEGE

Liječnički pregledi moraju se obaviti isključivo u Medicini rada i sporta pri Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije u Virovitici (kod doktora Dražena Ciglara) jer s njima HZZ PU Virovitica ima potpisan okvirni sporazum o nabavi usluga liječničkih pregleda.

Molimo Vas da učenike koji ove godine upisuju u Vašoj školi jedno od navedenih deficitarnih zanimanja informirate o navedenoj mogućnosti objavom na svojoj web-stranici.

Unaprijed se zahvaljujemo.

Srdačan pozdrav,

Snježana Prkić |Rukovoditeljica, Odsjek za profesionalno usmjeravanje i obrazovanje|+385 (33) 638 316 | +385 (33) 721 401 (fax)

HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE | Područni ured Virovitica | A.Mihanovića 40, 33000 Virovitica