Dan kruha i Dan zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Marina Markanović, 19. 10. 2022.

U petak, 14. 10. 2022. ispred naše škole učenici 1., 2., 3. i 4. razreda smjera agroturistički tehničar sa svojim profesorima organizirali su obilježavanje Dana kruha i Dana zahvalnosti za plodove zemlje.

Tom prilikom su izložili neke od delicija koje su napravili sami ili uz pomoć roditelja. Također su tu bili i naši učenici smjera kuhar i konobar koji su sa svojim profesorima izložili kruh i keksiće od heljde, namaz od koprive te ekološke čajeve od kamilice i koprive koje proizvodimo u našoj školi. U petak su nas posjetili novinari Gospodarskog lista koji su bili oduševljeni našom školom i svime što tu radimo.