Sudjelovanje u projektu "Upoznajte naše priče"

Autor: Marina Markanović, 13. 2. 2023.

Projekt "Upoznajte naše priče" provodi Udruga jedinstvenih hrvatskih hotela Stories uz podršku Ministarstva turizma i sporta, a uključuje promociju zanimanja u turizmu, potiče suradnju i povezivanje strukovnih škola i poslodavaca te mladima na primjerima dobre prakse ukazuje na karijerne mogućnosti.

Učenici koji su se prijavili na natječaj i izabrani su za sudjelovanje u ovom projektu su iz 3. d razreda, zanimanja kuhar, Kristina Tudić, Matej Bedeković i Antonio Hrbat uz mentorstvo nastavnice Ivane Kralj.

Dana 10. veljače 2023. godine učenici su uz pratnju nastavnika Davora Skendera posjetili hotel Canopy by Hilton Zagreb City Centre, član Stories grupacije, gdje ih je direktor hotela g. Miroslav Luketić upoznao s funkcioniranjem hotela i različitim odjelima, te su kroz upoznavanje sa zaposlenicima dobili informacije o zanimanjima u hotelskoj industriji i razvoju karijere.

Učenike je pozdravila i direktorica Udruge jedinstvenih hrvatskih hotela Stories, gđa Antonia Urlić te predstavila projekt "Upoznajte naše priče".