Učenica Kristina Tudić osvojila 4. mjesto na "Zlatnom orahu"

Autor: Marina Markanović, 6. 3. 2023.

Naša učenica Kristina Tudić osvojila je 4. mjesto na "Zlatnom orahu", najvećem ovogodišnjem slastičarskom natjecanju.

Nakon trogodišnje pauze uzrokovane pandemijom COVID 19, u subotu 4. ožujka 2023. godine u restoranu "Višnjica" održan je 5. "Zlatni orah". Prema riječima organizatora, ovogodišnji "Zlatni orah" bio je najveće slastičarsko natjecanje u Republici Hrvatskoj.

Kao i prijašnjih godina, zadatak natjecatelja bio je izraditi svečanu tortu od oraha. Samo natjecanje održano je u dvije kategorije, a to su: 1. kategorija: Natjecanje učenika srednjih ugostiteljskih škola, 2. kategorija: Natjecanje profesionalnih slastičara. U kategoriji učenika sudjelovalo je 18 natjecatelja, a naša učenica Kristina Tudić osvojila je 4. mjesto.

Iskrene čestitke Kristini i njezinom mentoru Darku Baričeviću!