Akcija "Za obrok i znanje kroz malo odricanje"

Autor: Marina Markanović, 13. 3. 2023.

U sklopu akcije za djecu Marijinih obroka i ove korizme i naša se škola pridružila akciji "Za obrok i znanje kroz malo odricanje"!

Kroz korizmu koja nas posebno poziva na odricanje i darivanje zajedničkim djelovanjem želimo doći do djece u Beninu koja čekaju topli obrok. Naši su se učenici i nastavnici priključili akciji. Želja nam je potaknuti da se što više ljudi pridruži, a kako bismo omogućili svjetliju budućnost djeci koja nemaju ni najosnovnije.

Kroz 40 dana putem poticaja dijelit će se informacije o Beninu i tomu kako Marijini obroci djeluje. Objavljivat će se informacije putem društvenih mreža, a više o Marijinim obrocima možete pronaći na sljedećoj poveznici: https://www.marysmeals.hr/ukljucite-se/korizma/.

Djelić uključivanja u akciju u našoj školi, pogledajte na fotografijama: