U sklopu projekta "Uspostava Regionalnog centra kompetentnosti Panonika" uspješno okončan postupak Javne nabave

Autor: Marina Markanović, 28. 4. 2023.

U sklopu provođenja projekta „Uspostava Regionalnog centra kompetentnosti Panonika (UP.03.3.1.04.0009)“ Srednja škola Stjepana Sulimanca dana 27. 4. 2023. uspješno je okončala postupak Javne nabave „Oprema za laboratorijske partnerske škole“ nabave za Grupu 2 „Laboratorijska oprema za pedologiju“.

Ugovor o nabavi laboratorijske opreme za pedologiju potpisan je sa tvrtkom Model-Educa d.o.o. iz Zagreba, odnosi se na nabavu laboratorijske opreme i uređaja, te iznosi 26.166,65 eur bez PDV-a, odnosno 32.708,31 eur s PDV-om.

Kroz realizaciju nabave ove opreme završili smo proces nabave opreme i uređaja za 5 grupa u sklopu projekta Uspostava Regionalnog centra kompetentnosti, te smo Srednju školu Stjepana Sulimanca opremili pedološkim laboratorijem s opremom, opremom i uređajima za ratarstvo, informatičkom opremom i plastenikom za uzgoj povrća, ukupne vrijednosti 362.000,00 eur + PDV.

Na slikama:

• Marko Marić – ravnatelj
  • Vlatka Slibar – prodajni menadžer Model-Educa d.o.o.