Nagrade najsportašima i najučenicima

Autor: Marina Markanović, 28. 6. 2023.

Danas se u 13 sati u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca održala svečana podjela svjedodžbi učenicima završnih razreda. Tom su prigodom nagrađeni i najbolji učenici i najsportaši naše škole.

Najsportaši naše škole Karolina Bogović i Dominik Belani za nagradu su dobili pametne satove, koje im je uručila nastavnica Maja Kirin.

Najbolji učenici: Patrik Kereš, u četverogodišnjem zanimanju i Matej Bedeković, u trogodišnjem zanimanju, dobili su tablete, koje im je uručio ravnatelj škole Marko Marić. Na ovaj način i naša škola željela je zahvaliti i učenicima maturantima i ostaviti uspomenu na jedno lijepo razdoblje tijekom školovanja.