Uručene nagrade djelatnicima naše škole

Autor: Marina Markanović, 1. 9. 2023.

Jučer su na svečanoj sjednici Nastavničkog vijeća uručene prigodne nagrade djelatnicima Srednje škole Stjepana Sulimanca za navršene jubileje neprekinutog radnog staža u školi.

Na svečanoj sjednici Nastavničkog vijeća ravnatelj Marić uručio je prigodne nagrade djelatnicima naše škole, a za navršene jubileje neprekinutog radnog staža u školi:

- za 10 godina radnog staža u školi nagrade su dobile Martina Buneta i Ana Pavlić

- za 15 godina radnog staža u školi nagrađeni su Tomislav Kakša, Jelena Golubić Vasilev, Dalibor Petričušić i Ljiljana Živković

- za 20 godina radnog staža u školi nagrade su uručene Jasmini Pavičić, Marinu Domoviću, Jasni Rabađiji, Maji Kirin, Aniti Rengel i Davoru Bajiću.

Naposljetku, na samom kraju svečane sjednice bilo je i osobito emotivno. Nagrada je uručena i nastavnici Branki Pavoković, dosadašnjoj predstavnici sindikata, koja odlazi u zasluženu mirovinu. Nastavnica Pavoković tom se prigodom obratila s par riječi, osvrnula se na rad u našoj školi, na kolege i prijatelje koje je stekla te sa sobom nosi pregršt najljepših sjećanja. Ravnatelj i svi kolege zahvalili su joj na svemu!