Posjet Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama

Autor: Marina Markanović, 1. 9. 2023.

U četvrtak, 31. kolovoza Srednju školu Stjepana Sulimanca posjetili su predstavnici Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama: predsjednica Sindikata Nada Lovrić, Jere Bilan, glavni tajnik Sindikata i Mirela Matijević Erceg, dipl. pravnica.

Članovi Sindikati i ostali zainteresirani bili su pozvani na sastanak odnosno tribinu u četvrtak, 31. 8. 2023. u 10 sati u zbornici škole.

Članovima Sindikata obratila se predsjednica Sindikata, Nada Lovrić koja je prezentirala teme koje se tiču svakoga od nas. Uz nju, sastanku su nazočili i glavni tajnik Sindikata, Jere Bilan te Mirela Matijević Erceg, voditeljica pravne službe NSZSŠH.

Dnevni red sastanka bio je sljedeći:

1. Uvodna riječ

2. Aktivnosti NSZSŠH

3. Pitanja i diskusija

4. Provedba izbora u podružnici NSZSŠH u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca.

Kako je u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca dosadašnja sindikalna povjerenica bila Branka Pavoković, a s njezinim odlaskom u mirovinu, bilo je potrebno provesti izbore za novog sindikalnog povjerenika. Za novu sindikalnu povjerenicu odabrana je prof. Mirna Sudec. Tom se prilikom Branka Pavoković obratila svima prisutnima i zahvalila, a predstavnici Sindikata zahvalili su Branki uručenjem cvijeća.

Nakon sastanka uslijedio je obilazak škole.

Dio posjeta možete vidjeti na fotografijama.