Objavljen poziv učenicima srednjih škola - Projekt "Upoznajte naše priče"

Autor: Marina Markanović, 14. 12. 2023.

Objavljen je poziv učenicima završnih razreda osnovnih škola, srednjih škola te studentima poslovnih škola i fakulteta turističkog smjera za uključenje u projekt "Upoznajte naše priče" - promocijom zanimanja i stručnim usavršavanjem do kvalitetnog kadra i održivog turizma u jedinstvenim luksuznim hotelima, koji provodi Udruga jedinstvenih hrvatskih hotela Stories uz podršku i sufinanciranje Ministarstva turizma i sporta.

Pridruženi partneri na projektu su: Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Srednja škola Stjepana Sulimancaa, Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula, Turističko-ugostiteljska škola Split, ZŠEM.
Poziv je otvoren do 1. veljače 2024. i dostupan je na društvenim mrežama: Facebook, LinkedIn.

Za sve zainteresirane učenike poziv je priložen.

Priloženi dokumenti:
SS_Upoznajte_nase_price_-_poziv_srednje_skole_2023.pdf (155.52 KB)