Učenje njemačkog jezika, kuharstva i ugostiteljstva na drugačiji način

Autor: Marina Markanović, 19. 12. 2023.

Povodom Međunarodnog dana čaja posjetila nas je grupa učenika 8. razreda OŠ Petra Preradovića Pitomača sa nastavnicom njemačkog jezika Helenom Bakan-Kögler.

Umjesto klasičnog pristupa učenju njemačkog jezika odlučili smo se za praktičan pristup.
Učenici 2. d razreda, pod mentorstvom nastavnika Darka Mihokovića, Darka Baričevića, Davora Skendera i Ane Pavlić, praktičnim radom pokazali su kako ispeći palačinke.
Kroz ovu aktivnost učenici naše škole mogli su pokazati svoje znanje i vještine, a učenici osnovne škole na zabavan način provjerili su svoje znanje njemačkog jezika te neposredno sudjelovali u samom procesu izrade slatkih i ukusnih palačinki.