Međužupanijsko natjecanje - Tajničko poslovanje

Autor: Marina Markanović, 4. 3. 2024.

Dana 29. veljače 2024. u Ekonomskoj i upravnoj školi u Osijeku održano je Međužupanijsko natjecanje WorldSkills Croatia u disciplini Tajničko poslovanje. WorldSkills Croatia je najveći događaj u obrazovanju u Republici Hrvatskoj koje organizira Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Cilj ovoga natjecanja je promocija i popularizacija strukovnog obrazovanja.

Na državnom natjecanju će sudjelovati više od 350 najboljih učenika iz više od 200 strukovnih škola koji će se natjecati u 42 strukovne discipline.
Našu školu predstavljala je Kristina Smiljanić, učenica 4.a razreda smjera Poslovni tajnik koja je između sedam natjecatelja zauzela 3. mjesto te je time predložena za Državno natjecanje WorldSkills Croatia 2024 koje će se u svibnju održati u Zagrebu.
Mentorica Kristini je bila Jasmina Pavičić.
Čestitamo Kristini i želimo joj puno uspjeha na državnom natjecanju!
👏