Ruralna kreativnica - nauči i podijeli s drugima!

Autor: Marina Markanović, 12. 3. 2024.

Radionica izrade životopisa i zamolbe

U srijedu, 6. ožujka 2024. u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca održana je edukativna radionica u sklopu projekta Ruralna kreativnica - nauči i podijeli s drugima! Na radionici je sudjelovako četrdesetak učenika naše škole.

Na početku radionice voditeljica projekta Patricia Podolnjak obratila se učenicima te ih ukratko upoznala sa samim projektom te edukativnom radionicom koju je vodila Majda Kodžaga.

U sklopu radionice, učenici su upoznati s izradom životopisa u Europassu, jednoj od najpoznatijih europskih platformi za izradu životopisa. Isto tako, istaknuto je što je sve bitno kako bi se učenici u budućnosti što bolje predstavili budućem poslodavcu.

Ruralna kreativnica - nauči i podijeli s drugima! projekt je koji provode Čuvarice kulturne baštine u suradnji s partnerima Srednjom školom Stjepana Sulimanca iz Pitomače te Knjižnicom i čitaonicom iz Virovitice. Projekt je sufinanciran sredstvima Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade te sredstvima Općine Pitomača.