HRVATSKI DUHANI DONIRALI PLASTENIK SREDNJOJ ŠKOLI PITOMAČA

Autor: Administrator , 19. 3. 2007.

Škola ulaže značajne napore u  razvoj i popularizaciju poljoprivrednih zanimanja. Značajnu pomoć ovaj put iskazala je i tvrtka Hrvatski duhani d.d. koja je odlukom direktora gosp.Mirka Bojića Srednjoj školi donirala plastenik dužine 18 metara kojeg je ovih dana voditelj pogona u Pitomači gosp. Josip Zdeličan i predao predstavnicima pitomačke srednje škole.

HRVATSKI DUHANI DONIRALI PLASTENIK SREDNJOJ ŠKOLI PITOMAČA

Najmlađa srednja škola na području Virovitičko-podravske županije iz godine u godinu nastoji što bolje opremiti svoje praktikume te na taj način stvoriti bolje uvjete za strukovnu izobrazbu svojih učenika. Veliki napori ulažu se u  razvoj i popularizaciju poljoprivrednih zanimanja.
            Dio plastenika bit će postavljen u dvorištu škole, a učenici i nastavnici će ga koristiti za vježbe rasadničarstva i cvjećarstva, dok će drugi dio postaviti na školskom poljoprivrednom dobru gdje će se učenici baviti povrtlarskom proizvodnjom.

Izvor: S.Š. Pitomača